Nasza oferta >> Laboratorium Analityczne

 

Laboratorium Analityczne WOMP wykonuje analizy krwi i moczu w ramach diagnostyki chorób zawodowych, kompleksowych badań profilaktycznych pracowników, badań kierowców oraz zleceń prywatnych zgodnie z podanym niżej cennikiem. Własną ofertę usług poszerzamy w oparciu o współpracę z podwykonawcą rekomendującym się uznanymi kompetencjami badawczymi (certyfikatami).

Oferujemy konkurencyjne ceny, fachowy personel, sprawne pobieranie materiału do badań.

Nasze Laboratorium figuruje na liście laboratoriów spełniających podstawowe standardy jakości . Posiadamy certyfikaty uczestnictwa w zewnętrznych sprawdzianach biegłości, organizowanych przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej.

UWAGA !
Pobieranie materiału do badań (krew, mocz) odbywa się do godz. 1100. Odbiór wyników badań w okienku Rejestracji WOMP w dniu następnym (odbiór wcześniejszy do uzgodnienia z personelem laboratorium).
Pacjent zgłaszający się na badania powinien być na czczo (12 godzin od ostatniego posiłku) - szczególnie jest to wymagane przy badaniu poziomu glukozy (cukru) we krwi.
Próbka moczu (tzw. pierwszy mocz po nocy, oddany do jednorazowego pojemnika, ze środkowego strumienia, z zachowaniem higieny osobistej w ilości ok. 50ml) powinien być dostarczony do laboratorium w ciągu godziny. 

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie - 68 328 48 25.

Tu można obejrzeć cennik badań możliwych do wykonania w naszym Laboratorium.