Aktualności  >> oferta pracy Specjalista ds Księgowości

WOJEWÓDZKI OŚRODEK MEDYCYNY PRACY
w Zielonej Górze poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

GŁÓWNE ZADANIA:

  • sprawdzanie i kontrola dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym, opisywanie ich z uwzględnieniem paragrafów klasyfikacji budżetowej, wyliczanie prewspółczynnika i współczynnika sprzedaży,
  • prowadzenia księgowości materiałowej,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz pozostałych środków trwałych i sprawozdań z nimi związanych,
  • prowadzenie rejestru zamówień publicznych,
  • prowadzenie kasy, dokonywanie wpłat i wypłat w banku,
  • rozpisywanie na ośrodki kosztów wpłat za usługi medyczne,
  • dokonywanie przelewów bankowych,
  • rozliczanie delegacji,
  • archiwizowanie dokumentów księgowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat doświadczenia zawodowego,
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości,
  • znajomość przepisów VAT,
  • mile widziana znajomość księgowości budżetowej,
  • samodzielność, terminowość, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • umiejętność organizacji pracy.

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • udział w szkoleniach,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na e-mail:
kadry@womp.zgora.pl ; sekretariat@womp.zgora.pl

INFORMACJA
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzonego przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy z siedzibą w Zielonej Górze zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."